Directory

Pejabat Menteri

Y.B Datuk Haji Yakub Khan

Menteri Sains, Teknologi dan Inovasi Sabah
088-288333 EXT 148

Puan Noraini Binti Idris (JP)

Setiausaha Politik (SUPOL)

Encik Romeo Ansow

Setiausaha Perhubungan Awam (SUPA)

Encik Razeki bin Rashid

Setiausaha Sulit (SUS)

Encik Mohamad Norazmi bin Haris

Setiausaha Akhbar (SUA)

Josephine Catherine Jomiu

Pembantu Setiausaha Pejabat, Gred N30
088-288333 EXT 148

Setiah binti Mani

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N19
088-288333 EXT 149
Pejabat Pembantu Menteri

Y.B Datuk Seri Ruddy bin Awah (JP)

Pembantu Menteri Sains, Teknologi dan Inovasi Sabah
088-288333 EXT 139

Ponisah binti Mohamad

Pembantu Setiausaha Pejabat, Gred N19
088-288333 EXT 140
Pejabat Setiausaha Tetap (SUT)

Jasmine Teo

Setiausaha Tetap, Gred VU6
088-248341 (D/L)

Haily binti Bangaron

Pembantu Setiausaha Pejabat, Gred N22
088-269060 (D/L)
Pejabat Timbalan Setiausaha Tetap

ZAINUDIN BIN AMAN

Timbalan Setiausaha Tetap I
088-288336 (D/L)

NABILA BINTI ABDUL LATIF

Pembantu Setiausaha Pejabat, Gred N19
088-288333 EXT 137

John Fung

Timbalan Setiausaha Tetap II
088-288333 EXT 141

Dewi binti Abdul Ganih

Pembantu Setiausaha Pejabat, Gred N22
088-288333 EXT 142
Bahagian Pengurusan Dan Kewangan (P & K)

Zainun binti Hj Abdul Wahid

Penolong Setiausaha (PSM), Gred N41
088-288333 EXT 104

Muhammad Sufi bin Kaim

Penolong Setiausaha (P/A), Gred N41
088-288333 EXT 101

Dayang Asiyah binti Raduan

Akauntan, Gred W41

Lo Mui Mee

Penolong Pegawai Tadbir Kanan (PSM), Gred N32
088-288333 EXT 102

Adrian Amandus bin Ambrews

Penolong Akauntan, Gred W29
088-288333 EXT 109

Hafizatul Bazla binti Mohd Dahali

Penolong Pegawai Tadbir (P/A), Gred N29
088-288333 EXT 103

Ag Ku Sulaiman bin Pg Ag Kee

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N22
088-288333 EXT 107

Sabariah binti Ag Hashim

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N22
088-288333 EXT 107

Norah binti Yusof

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N22
088-288333 EXT 105

Dayang Norazrimatul Emma binti Abdul Aziz

Pegawai Khidmat Pelanggan Gred N19
088-288333 EXT 100

Dg Noorharzilah binti Abd Kahar

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N19
088-288333 EXT 106

Azyatul Nurhani binti Salleh

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N19
088-288333 EXT 142

Nur Hafizah binti Baharudin

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N19
088-288333 EXT 110

Nazirah binti Lasin

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N19
088-288333 EXT 111

Nurhafizanilah Binti Mohd Yunus

Pembantu Tadbir (P/O), N19
088-288333 EXT 106

Adaran bin Sumar

Pembantu Operasi, Gred N11
088-288333 EXT 106

Robin Soil

Pembantu Operasi, Gred N11
088-288333 EXT 106

Aminurrahman Bin Masli

Pembantu Operasi, Gred N11
088-288333 EXT 106

Repos bin Andang

Pemandu Kenderaan, Gred H11
088-288333 EXT 108

David bin Gabriel

Pemandu Kenderaan, Gred H11
088-288333 EXT 108

Limondok bin Salag

Pemandu Kenderaan, Gred H11
088-288333 EXT 108

Umar Pandih bin Terkah

Pemandu Kenderaan, Gred H11
088-288333 EXT 108

Adolf Jamit Ankong

Pemandu Kenderaan, Gred H11
088-288333 EXT 108

Rener Damianus Takong

Pemandu Kenderaan, Gred H11
088-288333 EXT 108

Rosnah binti Jamal

Pembantu Awam, Gred H11
088-288333 EXT 106

Nuzili binti Mini

Pembantu Awam, Gred H11
088-288333 EXT 106
Bahagian Perancangan dan Pembudayaan Sains

Musleha Khairunisa binti Muluk

Ketua Penolong Setiausaha, Gred N48
088-288333 EXT 122

Salbiah Binti Aman

Penolong Setiausaha Kanan, Gred N44
088-288328

Lakinah binti Tangkoko

Penolong Setiausaha (Pelajaran), Gred N41
088-288333 EXT 123

Nur Afidah binti Roslan

Penolong Setiausaha (Pembangunan), Gred N41
088-288328 EXT 155

Benedict Bin Anduaus

Pegawai Tadbir, Gred N41
088-288333 EXT 125

Jennifer Amora

Penolong Pegawai Tadbir, Gred N29
088-288333 EXT 124

Darryl Jude Donis

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N19
088-288333 EXT 157
Bahagian Inovasi dan Teknologi Digital (ITD)

Fridah Ramli

Ketua Penolong Setiausaha, Gred N48
088-288333 EXT 138

Verus Lawrence

Pegawai Teknologi Maklumat, Gred F44
088-288333 EXT 127

ALIFFAH BINTI MASTOR

Penolong Setiausaha (Modal Insan), Gred N41
088-288333 EXT 126

Bernadette Anacletus

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat, Gred F32
088-288333 EXT 129

Nailson Jimmy

Penolong Pegawai Tadbir, Gred N29
088-288333 EXT 130

Pamela Joan George

Penolong Pegawai Tadbir, Gred N29
088-288333 EXT 128

Vynalyn Ellen Philipus

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat, FA29
088-288333 EXT 131

Vera George Mokunjil

Juruteknik Komputer, Gred FT22
088-288333 EXT 132

Angelique Johnny

Pembantu Tadbir Rendah, Gred N11
088-288333 EXT 134
Bahagian Penajaan dan Pengembangan Bakat

Hjh Ajijah Talip

Ketua Penolong Setiausaha, Gred N48
088-288333 EXT 112

Emas Sanjongan binti Datu Okar

Penolong Setiausaha, Gred N41
088-288333 EXT 113

Jusitim Bin Piloh

Penolong Setiausaha, Gred N41
088-288333 EXT 114

Anisah binti Manjan

Penolong Pegawai Tadbir Kanan, Gred N32
088-288333 EXT 120

Roswati binti Maddun

Penolong Pegawai Tadbir Kanan, Gred N32
088-288333 EXT 121

Samaliah binti Kahar

Penolong Pegawai Tadbir, Gred N29
088-288333 EXT 120

Henrietta Jews

Penolong Pegawai Tadbir, Gred N29
088-288333 EXT 115

Mohd Fawwaz Bin Jamilan

Penolong Pegawai Tadbir, Gred N29
088-288333 EXT 115

Nur Adzela Syahira Binti Julkifli

Penolong Pegawai Tadbir, Gred N29
088-288333 EXT 116

Aspiah binti Kasri

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N22
088-288333 EXT 116

Yondong @ Meilin binti Rumangon

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N22
088-288333 EXT 117

Rosliah Jimlin

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N22
088-288333 EXT 119

Nur Syafiqa Johana bt Mohd Affendy Tan Abdullah

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N19
088-288333 EXT 119

David @ Idris Bin Kupak

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N19
088-288333 EXT 118

Awang Taip Bin Awang Mumin

Pembantu Operasi, Gred N11
088-288333 EXT 118