Directory

Pejabat Menteri

Y.B Datuk Haji Yakub Khan

Menteri Sains, Teknologi dan Inovasi Sabah
088-288333 EXT 147

Puan Noraini Binti Idris (JP)

Setiausaha Politik (SUPOL)
088-288333 EXT 151

Encik Romeo Ansow

Setiausaha Perhubungan Awam (SUPA)
088-288333 EXT 150

Encik Razeki bin Rashid

Setiausaha Sulit (SUS)
088-288333 EXT 153

Encik Mohamad Norazmi bin Haris

Setiausaha Akhbar (SUA)
088-288333 EXT 152

Josephine Catherine Jomiu

Setiausaha Pejabat, Gred N30
088-288333 EXT 148

Setiah binti Mani

Pembantu Setiausaha Pejabat, Gred N19
088-288333 EXT 149
Pejabat Pembantu Menteri

Y.B Datuk Seri Ruddy bin Awah (JP)

Pembantu Menteri Sains, Teknologi dan Inovasi Sabah
088-288333 EXT 139

Ponisah binti Mohamad

Pembantu Setiausaha Pejabat, Gred N19
088-288333 EXT 140
Pejabat Setiausaha Tetap (SUT)

Jasmine Teo

Setiausaha Tetap, Gred VU6
088-248341 EXT 145

Haily binti Bangaron

Pembantu Setiausaha Pejabat, Gred N22
088-269060 EXT 146
Pejabat Timbalan Setiausaha Tetap

ZAINUDIN BIN AMAN

Timbalan Setiausaha Tetap I
088-288336 EXT 136

NABILA BINTI ABDUL LATIF

Pembantu Setiausaha Pejabat, Gred N19
088-288333 EXT 137

Henry Idol

Timbalan Setiausaha Tetap II
088-288333 EXT 141

Dewi binti Abdul Ganih

Pembantu Setiausaha Pejabat, Gred N22
088-288333 EXT 142
Bahagian Pengurusan Dan Kewangan (P & K)

Zainun binti Hj Abdul Wahid

Penolong Setiausaha (PSM), Gred N41
088-288333 EXT 144

Muhammad Sufi bin Kaim

Penolong Setiausaha (P/A), Gred N41
088-288333 EXT 101

Dayang Asiyah binti Raduan

Akauntan, Gred W41
088-288333 EXT 154

Lo Mui Mee

Penolong Pegawai Tadbir Kanan (PSM), Gred N32
088-288333 EXT 144

Adrian Amandus bin Ambrews

Penolong Akauntan, Gred W29
088-288333 EXT 109

Hafizatul Bazla binti Mohd Dahali

Penolong Pegawai Tadbir (P/A), Gred N29
088-288333 EXT 103

Ag Ku Sulaiman bin Pg Ag Kee

Ketua Kerani, Gred N22
088-288333 EXT 107

Norah binti Yusof

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N22
088-288333 EXT 105

Zahiah Yusrina binti Zainudin

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N19

Dayang Norazrimatul Emma binti Abdul Aziz

Pegawai Khidmat Pelanggan Gred N19
088-288333 EXT 100

Dg Noorharzilah binti Abd Kahar

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N19
088-288333 EXT 142

Azyatul Nurhani binti Salleh

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N19
088-288333 EXT 106

Nur Hafizah binti Baharudin

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N19
088-288333 EXT 110

Nazirah binti Lasin

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N19
088-288333 EXT 111

Nurhafizanilah Binti Mohd Yunus

Pembantu Tadbir (P/O), N19
088-288333 EXT 142

Nurul Amira Fitriah Mualin

Pembantu Tadbir, Gred N19
088-288333 EXT 106

Adaran bin Sumar

Pembantu Operasi, Gred N11
088-288333 EXT 106

Robin Soil

Pembantu Operasi, Gred N11
088-288333 EXT 106

Aminurrahman Bin Masli

Pembantu Operasi, Gred N11
088-288333 EXT 106

Rener Damianus Takong

Pemandu Kenderaan, Gred H11
088-288333 EXT 108

David bin Gabriel

Pemandu Kenderaan, Gred H11
088-288333 EXT 108

Limondok bin Salag

Pemandu Kenderaan, Gred H11
088-288333 EXT 108

Umar Pandih bin Terkah

Pemandu Kenderaan, Gred H11
088-288333 EXT 108

Adolf Jamit Ankong

Pemandu Kenderaan, Gred H11
088-288333 EXT 108

Karim Bin Ghani

Pemandu Kenderaan, Gred H11
088-288333 EXT 108

Rosnah binti Jamal

Pembantu Awam, Gred H11
088-288333 EXT 106

Nuzili binti Mini

Pembantu Awam, Gred H11
088-288333 EXT 106
Bahagian Perancangan dan Pembudayaan Sains

Musleha Khairunisa binti Muluk

Ketua Penolong Setiausaha, Gred N48
088-288333 EXT 122

Salbiah Binti Aman

Penolong Setiausaha Kanan, Gred N44
088-288328 EXT 159

Lakinah binti Tangkoko

Penolong Setiausaha (Pelajaran), Gred N41
088-288333 EXT 123

Nur Afidah binti Roslan

Penolong Setiausaha (Pembangunan), Gred N41
088-288328 EXT 155

Benedict Bin Anduaus

Penolong setiausaha (II), Gred N41
088-288333 EXT 125

Jennifer Amora

Penolong Pegawai Tadbir, Gred N29
088-288333 EXT 124

Darryl Jude Donis

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N19
088-288333 EXT 157
Bahagian Inovasi dan Teknologi Digital (ITD)

Fridah Ramli

Ketua Penolong Setiausaha, Gred N48
088-288333 EXT 138

Verus Lawrence

Penolong Setiausaha Kanan , Gred F44
088-288333 EXT 127

ALIFFAH BINTI MASTOR

Penolong Setiausaha (Modal Insan), Gred N41
088-288333 EXT 128

Joseph Ivor Bachee

Penolong Setiausaha, Gred N41

Bernadette Anacletus

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat, Gred F32
088-288333 EXT 129

Nailson Jimmy

Penolong Pegawai Tadbir, Gred N29
088-288333 EXT 130

Nur Adzela Syahira Binti Julkifli

Penolong Pegawai Tadbir, Gred N29
088-288333 EXT 126

Vynalyn Ellen Philipus

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat, FA29
088-288333 EXT 131

Vera George Mokunjil

Juruteknik Komputer, Gred FT22
088-288333 EXT 132

Angelique Johnny

Pembantu Tadbir Rendah, Gred N11
088-288333 EXT 134
Bahagian Penajaan dan Pengembangan Bakat

Hjh Ajijah Talip

Ketua Penolong Setiausaha, Gred N48
088-288333 EXT 112

Emas Sanjongan binti Datu Okar

Penolong Setiausaha, Gred N41
088-288333 EXT 113

Jusitim Bin Piloh

Penolong Setiausaha, Gred N41
088-288333 EXT 114

Anisah binti Manjan

Penolong Pegawai Tadbir Kanan, Gred N32
088-288333 EXT 120

Roswati binti Maddun

Penolong Pegawai Tadbir Kanan, Gred N32
088-288333 EXT 121

Samaliah binti Kahar

Penolong Pegawai Tadbir, Gred N29
088-288333 EXT 120

Henrietta Jews

Penolong Pegawai Tadbir, Gred N29
088-288333 EXT 115

Mohd Fawwaz Bin Jamilan

Penolong Pegawai Tadbir, Gred N29
088-288333 EXT 115

Nurul Syakinah binti Othman

Penolong Pegawai Tadbir, Gred N29
088-288333 EXT 116

Aspiah binti Kasri

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N22
088-288333 EXT 117

Yondong @ Meilin binti Rumangon

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N22
088-288333 EXT 117

Rosliah Jimlin

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N22
088-288333 EXT 119

Nur Syafiqa Johana bt Mohd Affendy Tan Abdullah

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N19
088-288333 EXT 119

NURHADIZAH BINTI AG SAMAN

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N19
088-288333 EXT 119

David @ Idris Bin Kupak

Pembantu Tadbir (P/O), Gred N19
088-288333 EXT 118

Awang Taip Bin Awang Mumin

Pembantu Operasi, Gred N11
088-288333 EXT 118